آموزش والدین - دوره آموزشی پرند

دوره آموزش والدین - پرند

پرند نام اختصاری دوره‌ آموزش والدین پرند (یا تربیت فرزند بالنده) است که با همکاری مرکز BUGK استرالیا برای بهبود پدر یا مادر بودن طراحی شده است.
این دوره به صورت اختصاصی در ایران توسط موسسه هم­نوای آوای رویش برگزار می‌شود و دو مهارت کلیدی «ذهن‌آگاهی» و «خودکارآمدی» را در والدین تعریف می‌‌کند.

آموزش والدین - ارزش

دوره آموزش والدین - ارزش

دوره آموزشی والدگری مبتنی بر ارزش- یا «از کودکم چه می‌خواهم» ، منشأ اصلی عمده‌ی رفتارهای والدین با فرزندشان را ارزش‌های آنها می‌داند. این دوره، به والدین کمک می‌کند که به ارزش‌هایشان آگاهی پیدا کنند، آن‌ها را واکاوی کرده و تأثیر آن‌ها را بر رفتارشان روی فرزند خود بررسی نمایند.

آموزش والدین - دوره آموزشی همراهی اکسیر ارتباط

دوره آموزش والدین - همراهی

دوره آموزشی والدگری “همراهی، اکسیر ارتباط” موسسه هم‌نوا به والدین می‌آموزد که همراهی با کودک و ارتباط موثر با او و شکل دادن به این رابطه و همراهی، تاثیرات مثبتی بر سلامت روان، دلبستگی ایمن، رشد و تجارب اجتماعی کودک دارد.

آموزش والدین - کارگاه کتابخوانی مشارکتی

کارگاه آموزش والدین - کتابخوانی مشارکتی

کارگاه آموزش والدین، کتابخوانی مشارکتی:
کتابخوانی مشارکتی والدین و کودکان با صدای بلند، باعث فصاحت می شود و دایره لغات کودکان را بهبود می‌بخشد و به آنها می‌آموزد که چگونه با حالت و لحن مناسب کتاب بخوانند، سخن بگویند و رفتار کنند.

آموزش والدین - دوره آموزشی مدیریت زمان کودک

دوره آموزش والدین - مدیریت زمان کودک

در دوره آموزشی والدگری مدیریت زمان استفاده کودک از تبلت و تلویزیون به راه هایی پرداخته می شود که والدین بتوانند مزایای استفاده از تبلت و گوشی هوشمند را افزایش دهند و میزان استفاده از آنها را به کمک مدیریت زمان کنترل کنند.

آموزش والدین - سمینار دوران طلایی کودکی

سمینار آموزش والدین - دوران طلایی کودکی

در سمینار دوران طلایی کودکی ما فقط به دنبال آموزش والدگری، فرزندپروری و افزایش آگاهی شرکت کنندگان نیستیم بلکه می‌خواهیم این آگاهی را کاربردی کنیم تا والدین بتوانند در مهمترین دوران زندگی فرزندشان یعنی سال­‌های طلایی زیر شش سال ارتباطی سالم و امن با فرزندشان برقرار کنند.

آموزش والدین - دوره آموزشی ارتباط همدلانه

دوره آموزش والدین - همدلانه

«دوره آموزشی والدگری ارتباط همدلانه»، به والدین کمک می‌کند که نیازها و احساسات خود و کودکشان را به درستی درک کنند و ارتباطی همدلانه و موثر با کودکشان برقرار کنند.